Series
Ratings
247
The Art of SarahRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5

Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0

UnnaturalRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0