Series
Ratings
100

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Death's GameRated ★ 2.5
IronheartRated ★ 0.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0

Rustic PeriodRated ★ 2.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
LarvaRated ★ 2.0
LarvaRated ★ 3.0
LarvaRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0

Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0