Titles you rated


The Fatal EncounterRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0

The ThievesRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 3.0
Happy FlightRated ★ 3.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0

World War ZRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0

A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0