Movies
Ratings
123
FrequencyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0

The Front LineRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5

Now You See Me 2Rated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
SullyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0