Movies
Ratings
196

AssassinationRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
AliveRated ★ 3.5

Insadong ScandalRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
PietaRated ★ 4.0
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0

QuickRated ★ 4.0

Scandal MakersRated ★ 4.0
Maya the Bee MovieRated ★ 4.0
American ReunionRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5