Titles you rated
Under SiegeRated ★ 3.0
Star Trek: First ContactRated ★ 3.0
Clear and Present DangerRated ★ 3.0
Rocky IIIRated ★ 3.0
Rocky IVRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Runaway JuryRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
TimelineRated ★ 4.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0