Titles you rated

Your Name.Rated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 4.0
Doctor DolittleRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 1.5
Winners & SinnersRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 2.0
Evil Dead IIRated ★ 4.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
My DictatorRated ★ 3.0

The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
RinguRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 5.0
Grave Encounters 2Rated ★ 3.0