Series
Ratings
18
Good PeopleRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5

IljimaeRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0