Series
Ratings
308
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
저스트 메이크업Rated ★ 3.5

The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.5
EveRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 1.5
Life on MarsRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0

18 AgainRated ★ 2.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Military Prosecutor DobermanRated ★ 2.5