Series
Ratings
45
No Way Out: The RouletteRated ★ 0.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0

MistyRated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 3.0
2 Broke GirlsRated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0