Titles you rated

The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
1899Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Inside ManRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
MemoryRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0