Movies
Ratings
581
F1: The MovieRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 3.0
21Rated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Big LebowskiRated ★ 2.0
Primal FearRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.0
InnocenceRated ★ 4.0

Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 2.0