Movies
Ratings
182

The Divine MoveRated ★ 4.0

CartRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0

Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 5.0

My PaparottiRated ★ 4.0

A MuseRated ★ 3.0

Dancing QueenRated ★ 4.5

Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5

FluRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0

PonyoRated ★ 4.0

The Yellow SeaRated ★ 4.0

Fast FiveRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0