Movies
Ratings
820

The Boy and the HeronRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 3.0
Wrath of ManRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.0

ConfessionRated ★ 3.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 2.5

BrokerRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5

Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5