Movies
Ratings
58
The King's WardenRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0

Castle in the SkyRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Railroad ManRated ★ 2.5
Super Happy ForeverRated ★ 2.5
BoysRated ★ 4.5
GhostlightRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
After MidnightRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
My Favorite Love StoryRated ★ 1.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Left-Handed GirlRated ★ 3.5

BugoniaRated ★ 3.0