Titles you rated

Genie, Make a WishRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 1.5
Tastefully YoursRated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Redo of HealerRated ★ 0.5

Reborn RichRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0

Reincarnated as a SwordRated ★ 2.0

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0