Movies
Ratings
550
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
AtlasRated ★ 3.0

The Truth BeneathRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0

Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0

Inside MenRated ★ 5.0

My Annoying BrotherRated ★ 5.0

A Taxi DriverRated ★ 5.0

Cold EyesRated ★ 5.0

Midnight RunnersRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 5.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0

VenomRated ★ 4.5