Movies
Ratings
1567
HumintRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
1st KissRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 2.5

Troll FactoryRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0