Series
Ratings
61
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.0
Scum's WishRated ★ 3.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.5
Street Food FighterRated ★ 4.5
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.0
NEW GAME!!Rated ★ 3.0
NEW GAME!Rated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0