Movies
Ratings
516
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5

BugoniaRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0

Green BookRated ★ 4.5

The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.0