Movies
Ratings
1264
AuditionRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 5.0
MunichRated ★ 4.5

The Dream SongsRated ★ 5.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.5

PicnicRated ★ 2.5
The UglyRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.5
AnimaRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 5.0
Sound of MetalRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 5.0
Mr. Nobody Against PutinRated ★ 4.5
The Last 10 YearsRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0