Titles you rated

Full ThrottleRated ★ 3.5
Story of a ManRated ★ 3.5
Never Back Down 2: The BeatdownRated ★ 3.5
Mortal KombatRated ★ 3.0
Crows ExplodeRated ★ 4.0
GeochilmaruRated ★ 3.0
Wuroi-mae From Outer SpaceRated ★ 2.5
Bar LegendRated ★ 2.0
Romantic AssassinRated ★ 2.0
All Bark No BiteRated ★ 2.5
Gangster HighRated ★ 2.5
Drunken MasterRated ★ 3.0

My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Too Many VillainsRated ★ 3.0
Come To MeRated ★ 2.5
ElectionRated ★ 4.5
MurdererRated ★ 2.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.0

Tabloid TruthRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 3.5