Titles you rated
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0

The Accidental DetectiveRated ★ 3.5

InsaneRated ★ 4.0