Series
Ratings
13
DEATH NOTERated ★ 2.0
YoungerRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 2.5

My Love From Another StarRated ★ 4.0

Hello My TeacherRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0