Titles you rated

Kids ReturnRated ★ 4.0
An Autumn's TaleRated ★ 3.0
The Ghost WriterRated ★ 4.0
Hard BoiledRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 3.0

Fallen AngelsRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Blood and BonesRated ★ 5.0

In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0

OldboyRated ★ 4.0