Movies
Ratings
132

A Company ManRated ★ 5.0
The Taste of MoneyRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 5.0

GloveRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0

HanbandoRated ★ 5.0