Movies
Ratings
375
Another RoundRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5

Princess MononokeRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 3.5
At Eternity's GateRated ★ 3.0
The UglyRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5

Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5

SicarioRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Spring NightRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0