Movies
Ratings
106
The WailingRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5

The PriestsRated ★ 4.5

The Terror LiveRated ★ 4.0

TunnelRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 4.5

Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5

[REC]Rated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0

Joint Security AreaRated ★ 4.0