Movies
Ratings
1652
The PiperRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
KillersRated ★ 3.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 3.0

Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0

Phantom DetectiveRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
PandoraRated ★ 4.0

The PrisonRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Shin GodzillaRated ★ 1.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5