Series
Ratings
55
Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
HellsingRated ★ 3.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 1.0
Mushi-ShiRated ★ 4.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 4.5
Serial Experiments LainRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Digimon FrontierRated ★ 3.0
NANARated ★ 3.0
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0