Series
Ratings
106
AnnaRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0

The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.5

The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.0

Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 4.5