Titles you rated

The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Mirror MirrorRated ★ 5.0
BeanRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 5.0
The Other WomanRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
pace makerRated ★ 5.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5