Series
Ratings
24
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5

My Love From Another StarRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
LastRated ★ 3.5