Movies
Ratings
552
DamselRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 3.5

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5

The First Slam DunkRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0

TunnelRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
The Three MusketeersRated ★ 2.5