Series
Ratings
124
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5

Three KingdomsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0