Series
Ratings
71
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0

Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 1.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 2.5
New GirlRated ★ 4.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0

Personal TasteRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 2.0
GleeRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
MaskRated ★ 5.0