Series
Ratings
42
Tower of SandRated ★ 4.0
Dr. RintarōRated ★ 2.5
満願Rated ★ 3.0
Tsuino SumikaRated ★ 2.5
Black ScandalRated ★ 3.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 3.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.5
トレース~科捜研の男~Rated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 5.0
War of LiesRated ★ 4.0- 여자들의 특수최전선Rated ★ 2.5
黒い十人の女Rated ★ 4.0
Bakumatsu Gurume Bushimeshi!Rated ★ 3.0
Everyone's Getting MarriedRated ★ 3.0
Airport 2013Rated ★ 4.0
나는 주부로소이다Rated ★ 5.0