Series
Ratings
76
The Future DiaryRated ★ 5.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0

Chainsaw ManRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 5.0

Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Unknown SeoulRated ★ 5.0
Tokyo OverrideRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Dear SisterRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Your Turn To Kill 2019 SpecialRated ★ 5.0
Your Turn To KillRated ★ 5.0
Mr. BrideRated ★ 4.5

There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 5.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 5.0
UsokonRated ★ 5.0
Lycoris RecoilRated ★ 5.0
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia RecordRated ★ 5.0