Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0

Peppermint CandyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0

WhiplashRated ★ 3.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 5.0

PonyoRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5

Baby DriverRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5