Movies
Ratings
533

Guns & TalksRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5

MotherRated ★ 4.5
BabygirlRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5

BugoniaRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5

No Other ChoiceRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.0