Titles you rated


DefaultRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5

Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5

War of the ArrowsRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
CarolRated ★ 2.0

Begin AgainRated ★ 3.5