Titles you rated

FrankensteinRated ★ 5.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Scooby-DooRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5
EddingtonRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
At the BenchRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
I'm No Longer HereRated ★ 4.5