Titles you rated

The Wandering MoonRated ★ 3.0

Decision to LeaveRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 2.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 0.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Upcoming SummerRated ★ 3.5
MoxieRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 5.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5

The Battle: Roar to VictoryRated ★ 1.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 3.0

Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5