Series
Ratings
249
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.5
OlympoRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0
The ChairRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5
Good PartnerRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Family BusinessRated ★ 3.0
Family BusinessRated ★ 3.5