Series
Ratings
19
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Wild Wild CountryRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 0.5
The PackageRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0

Rustic PeriodRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0

My Sweet CityRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Merry MaryRated ★ 4.5