Movies
Ratings
686

Intimate StrangersRated ★ 4.5
The BodyguardRated ★ 4.0

C'est Si BonRated ★ 4.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5

Infernal AffairsRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0

Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.0

ResistanceRated ★ 4.5
577 ProjectRated ★ 3.5

The Drug KingRated ★ 3.5

Innocent WitnessRated ★ 3.0