Titles you rated
Swing GirlsRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5

Red Velvet Happiness Diary : My Dear, ReVe1uv in CinemasRated ★ 5.0

200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0

Intimate StrangersRated ★ 1.5
The SilencedRated ★ 1.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
Thank You for Your CinemaRated ★ 3.5
JAURIM, The WonderlandRated ★ 5.0
Miss AmericanaRated ★ 3.5

Concerning My DaughterRated ★ 4.0
A Boy and SungreenRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 2.5