Series
Ratings
134
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5

The Light in Your EyesRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0