Titles you rated

A House of DynamiteRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Dream Within a DreamRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
ListenRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The BotanistRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Journey ThereRated ★ 3.0
The Love of TrumanRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0