Series
Ratings
103
Yuri!!! on IceRated ★ 5.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.0
Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Zettai KareshiRated ★ 3.0

Rustic PeriodRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Wedding Peach DXRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 5.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 5.0
데스노트Rated ★ 3.0
데스노트Rated ★ 2.0